افزایش قیمت خودرو های داخلی در بازار + جدول

مجموعه :خودرو

افزایش قیمت خودرو که در ماه‌ های گذشته در بازار اتفاق افتاد؛ اگر غیر رسمی هم بود، حال خودروسازان طرح پیشنهادی افزایش 50 درصدی نرخ را به صورت رسمی روی میز دارند.
با وجود اینکه تغییرات خاصی در بازار ارز رخ نداده است، بازار خودرو با توجه به اینکه زمزمه افزایش 50 درصدی قیمت از سوی خودروسازان به گوش میرسد روز شنبه 19 آبان ماه را با افزایش قیمت آغاز کرد.
صنعت خودروسازی ایران یک صنعت نیمه‌ خصوصی است که اعمال سیاست‌ های انحصاری هم نتوانسته این صنعت را به موتور محرکه مناسبی برای اشتغال سازنده در کشور تبدیل کند. عموما خودروسازان با افزایش جهشی قیمت ‌ها چند صباحی روی پای خود می ‌ایستند و درآمدهای حاصله را به جای بهبود کیفیت محصول صرف هزینه‌ های جاری می‌ کنند.


در بازار معاملات خرید و فروش خودرو پژو پارس با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت 70 میلیون و 500 هزار تومان، دنا با افزایش یک میلیون و 500 هزار تومانی با قیمت 79 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5 با قیمت 71 میلیون  و 500 هزار تومان، پراید 111 با قیمت 37 میلیون و 500 هزار تومان، و سمند ال‌ ایکس با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت 55 میلیون تومان فروخته می‌ شود.
پژو 206 تیپ 2 با قیمت 60 میلیون تومان، پژو 405 GLX‌ با قیمت 51 میلیون و 200 هزار تومان، سمند EF7 با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت 58 میلیون تومان و پژو 206 صندوق دار با قیمت 72 میلیون تومان مورد معامله قرار می‌ گیرد.
استعلام قیمت خودرو های داخلی از بازار تهران و کرج روز شنبه 19 آبان ماه:

قیمت خودرودیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین مطالب خودرو

بیشتر بخوانید

شانس شما در خودرو

بیشتر بخوانید
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه
  • فال حافظ
  • لینک دوستان
  • فقط بخند
  • عاشقانه

دنیای فناوری

سینما و تلوزیون