جدیدترین قیمت خودرو های داخلی در بازار تهران- شهریور 97

مجموعه :خودرو

قیمت خودرو این روزها در ردیف قیمت هایی نظیر دلار و سکه قرار گرفته است و بازار خودرو تحت تاثیر تصمیمات لحظه ‌ای روز‌های سختی را سپری می‌ کند به طوری که عمر تصمیمات یک روز هم دوام ندارد. در حالی که روزهای ابتدایی هفته بسیار آرام و بدون هیجان سپری می شد، از سه‌ شنبه شاهد روند صعودی قیمت ها بوده ایم.
بحث‌های ضد و نقیض از حوزه ‌های خودرو در کنار فروش پرحاشیه محصولات سایپا، باعث شد مشتریان و کاسبان بازار دچار سرگیجه شده و نداند که باید چکار کنند، خودروسازان داخلی هم با وعده ‌های خود تنش در بازار خودرو را افزایش دادند.
این کش و قوس‌ ها بین فروشندگان و شورای رقابت و وزارت صنعت از روز گذشته شدت بیشتری به خود گرفته تا جایی که روز گذشته خبری مبنی بر افزایش قیمت خودرو با پیشنهاد شریعتمداری وزیر صنعت در کمیسیون صنایع مجلس مطرح شد که از سوی وزارت صمت تکذیب شد.
استعلام قیمت خودرو های داخلی از بازار تهران و کرج از قیمت گذاری ای مطابق جدول زیر حکایت دارد. هرچند با توجه به شرایط متغییر باید احتمال برخی تغییرات لحظه ای را مد نظر نظر قرار داد.

از سوی دیگر برای هفته آینده نیز به نظر می رسد که با توجه به فعال شدن فروش 40 هزار دستگاهی محصولات ایران خودرو، شانس تکرار شدن شرایط فروش این هفته سایپا وجود داشته باشد. در واقع در صورت تعلل در تصمیم گیری های مهم در خصوص قیمت گذاری، به نظر می رسد که این شرایط رکود تورمی تا آینده ای نا معلوم ادامه یابد.

قیمت خودرو داخلیقیمت خودرو

دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین مطالب خودرو

بیشتر بخوانید

شانس شما در خودرو

بیشتر بخوانید
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه
  • فال حافظ
  • لینک دوستان
  • فقط بخند
  • عاشقانه

دنیای فناوری

سینما و تلوزیون