مشخصات سخت افزاری و هدفون مخصوص در تازه ترین تصاویر زنده از گوگل پیکسل 3

هنوز چند ماهی تا رونمایی رسمی موبایل های پیکسل 3 و پیکسل 3 اکس ال گوگل باقی مانده، اما این موضوع باعث نشده که افشاگران دست از انتشار اطلاعات و تصاویر جدید بر دارند. تازه ترین تصاویر زنده پرچمدار گوگل، مشخصات سخت افزاری نهایی و آنچه که گفته می شود هدفون سیمی و USB-C دستگاه است را به نمایش در می آورد.

این تصاویر تازه، در کانال تلگرامی یک افشاگر روسی منتشر شده اند و با سایر تصویری که پیشتر از پیکسل 3 اکس ال دیده ایم همخوانی دارد؛ خصوصاً در به نمایش گذاشتن بریدگی بالای نمایشگر. در این تصاویر که البته به شکلی نه چندان ایده آل به ثبت رسیده اند، به نظر می رسد که دستگاه بلند قامت تر از آن چیزی خواهد بود که ممکن است برخی کاربران بپسندند.

هدفون سیمی گوگل پیکسل 3

سوژه مهم دیگر، هدفون USB-C و سیمی ای است که گویا در بسته بندی دستگاه قرار گرفته و همراه با خانواده پیکسل 3 عرضه می شود. هنگام عرضه پیکسل 2، شواهدی متقاعدکننده مبنی بر توسعه ورژن سیمی هدفون های Pixel Bud از سوی گوگل وجود داشت. حتی در طراحی اولیه جعبه این موبایل، فضایی مخصوص برای هدفون وجود داشت و در دفترچه راهنما نیز به آن اشاره شده بود.

در عوض اما گوگل صرفاً دانگل USB-C به 3.5 میلی متری را در بسته بندی دستگاه قرار داد و به نا امیدی کاربران از پورت USB-C و گزینه های بسیار معدودی که در بازار هدفون های USB-C وجود دارد دامن زد. اگر تصاویر امروز واقعی باشند، پیکسل 3 دیگر کاربران را به سر و کله زدن با این مشکل مجبور نمی کند.

اینطور که در شایعات و گزارش ها آمده، گوگل قرار است اوایل ماه اکتبر از پیکسل 3 و پیکسل 3 اکس ال رونمایی کند؛ اما با روند فعلی افشای خبرهای گوناگون، بعید است که گوگل تا آن زمان سورپرایز تازه ای برای مشتریان خود داشته باشد.

دیجیاتو

قالب وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید ترین مطالب احبار موبایل و تبلت

بیشتر بخوانید

شانس شما در احبار موبایل و تبلت

بیشتر بخوانید
جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه
  • فال حافظ
  • لینک دوستان
  • فقط بخند
  • عاشقانه

دنیای فناوری

سینما و تلوزیون